• ЛОКАЦИЈА
    бр. 238 Јужен Тонгбаи пат, округ Жонгјуан, Женгжу, Кина
  • ЈАВЕТЕ НИ СЕ
    +86-13526863785
  • ТАЈМИНГ
    Пон-петок: 9:00-18:00 (Ве молиме оставете ни пораки во неработно време)
  • WhatsApp онлајн разговор!