За нас - Хенан Suyuan Lanning копродукции, ООД
 • ЛОКАЦИЈА
  No.238 Јужна Tongbai патот, Zhongyuan округ, Женгжу, Кина
 • Јавете ни се
  + 86-13526863785
 • тајмингот
  Пон-Пет: 9: 00 am-6: 12:00 (Ве молиме да ни остават пораки на неработен време)
 • 厂房 图片 1

  Хенан Suyuan Lanning технологија копродукции, Ltd, како еден од водечките кинески технологија за рециклирање на отпадот истражување и опрема за производство на претпријатијата, се наоѓа во Женгжу, имаме бизнис сите над 60 земји низ целиот свет. Ние сме познати извозник на старо жица и кабел за рециклирање линија за производство, како што кабел стриптизета машина и кабловска гранулатор, производни линии рециклирање мотор со отпад, гуми отпад / гума за рециклирање опрема, отпад од пластика за рециклирање опрема, отпад Радијатор рециклирање опрема, коло рециклирање опрема одбор отпад , отпад медицина пакет за рециклирање опрема, опрема за рециклирање патент бакар, бакарни машина, канти за рециклирање линии, линии рециклирање отпад фрижидер, старо производни линии рециклирање ладилникот и други големи производни линии. Преземање на концептот на "иновации во науката и технологијата" и "заштита на животната средина", ние сме секогаш да се почитуваат овој принцип и научив напредни концепти за да се посветат на дизајнирање, развој и производство на повеќето практични и ефективни рециклирање опрема / отпад заштита на животната средина .

  Ние извоз на повеќе од 5000 комплети опрема на годишна основа. Регрутира примена на напредна технологија, имплементација на строги управување со квалитетот, со висок квалитет по услуга-продажбата, маркетинг производи во Русија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јужна Африка итн повеќе од 60 земји. Фаворизирана од страна на клиентите во земјата и во странство и висок степен на евалуација.

   

   


  WhatsApp Online Chat !