Контакт - Хенан Suyuan Lanning копродукции, ООД
 • ЛОКАЦИЈА
  No.238 Јужна Tongbai патот, Zhongyuan округ, Женгжу, Кина
 • Јавете ни се
  + 86-13526863785
 • тајмингот
  Пон-Пет: 9: 00 am-6: 12:00 (Ве молиме да ни остават пораки на неработен време)
 • Хенан SUYUAN LANNING TECHNOLOGY CO., LTD

  адреса

  No.238 Јужна Tongbai патот, Zhongyuan округ, Женгжу, Кина

  Тина

  Тел: + 86-13525577283

  Е-пошта: tina@sywasterecycle.com

  Џек

  Тел: + 86-13683711610

  Е-пошта: jack@sywasterecycle.com

  Џули

  Тел: + 86-13526863785

  Е-пошта: julie@sywasterecycle.com

  Сакаат да работат со САД?


  WhatsApp Online Chat !