• ЛОКАЦИЈА
    No.238 Јужна Tongbai патот, Zhongyuan округ, Женгжу, Кина
  • Јавете ни се
    + 86-13526863785
  • тајмингот
    Пон-Пет: 9: 00 am-6: 12:00 (Ве молиме да ни остават пораки на неработен време)
  • WhatsApp Online Chat !