• ЛОКАЦИЈА
  бр. 238 Јужен Тонгбаи пат, округ Жонгјуан, Женгжу, Кина
 • ЈАВЕТЕ НИ СЕ
  +86-13526863785
 • ТАЈМИНГ
  Пон-петок: 9:00-18:00 (Ве молиме оставете ни пораки во неработно време)
 • Нашата желба
  Кои сме ние

  ЗАИНДУСТРИЈА

  Henan Suyuan Lanning Technology Co., Ltd како една од водечките кинески претпријатија за истражување и производство на опрема за технологија за рециклирање отпад, лоцирана во Женгжуве има бизнис во над 60 земји низ целиот свет.Ние сме познатиот извозник на производствена линија за рециклирање на отпадна жица и кабли, како што се машина за стриптиз кабли и гранулатор на кабли, производни линии за рециклирање на отпадни мотори, Опрема за рециклирање отпадни гуми/гума…
  Прочитај повеќе
  WhatsApp онлајн разговор!