• LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • Circuit Board riciklimit Line

  Circuit Board riciklimit Line

  Përshkrim i shkurtër:


  Detail Product

  video

  Produkt Tags

  qark bordit riciklimin e pajisjeve

  Fusha e zbatimit:

  Ajo është përdorur për ndarjen e jo-metale dhe metalet në materiale, të tilla si bordet e qark të mbeturinave, CCL, bordet qark, copa dhe pjesë, dhe shërohet metale dhe pluhur rrëshirë në ato materiale.

  Karakteristikat e pajisjeve:

  1. E gjithë linja e montimit përdor programimit inteligjent kontrollit automatik dhe njeri-makinë ndërfaqe ekran touch PLC, në mënyrë që edhe të ushqyerit e të gjithë linjën e prodhimit dhe koordinuar puna mund të realizohet.

  2. struktura kompakte, layout arsyeshme, performancë të qëndrueshme, trajtimi zvogëlimin e zhurmës nga pajisjet dërrmuese.

  3. Pjesa dërrmuese përdor shredding, goditja dhe shkatërrimtar proceseve, dhe qarkullojnë ftohje të ujit është përdorur brenda dhe jashtë dhomës dërrmuese.

  4. Përdorni negative sistemi presion të ushqyerit dhe sistemi heqjen impuls pluhuri për të pastruar mjedisin e punës.

  5. Pjesa klasifikim miraton përqindjen klasifikim kombinuar me përzgjedhjen statike të kujdesshme, në mënyrë që shkalla e shërimit metali mund të arrijë deri në më shumë se 99%.

  Final Products:

  Waste PCB Recycling Plant

   

  1 (1)

  Aplikacion:

  1 (5)

  1 (6)

  1 (7) • Previous:
 • Next:

 • Related Products

   WhatsApp Online Chat !