• VENDNDODHJA
  Nr. 238 South Tongbai Road, District Zhongyuan, Zhengzhou, Kinë
 • NA TELENONI
  +86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9:00-18:00 (Ju lutemi na lini mesazhe në kohë jo pune)
 • Dëshira jonë
  Kush jemi ne

  RRETHINDUSTRIA

  Henan Suyuan Lanning Technology Co, Ltd, si një nga ndërmarrjet kryesore kineze të kërkimit dhe prodhimit të teknologjisë së riciklimit të mbetjeve, e vendosur në Zhengzhouwe ka biznes në mbi 60 vende në mbarë botën.Ne jemi eksportuesi i famshëm i linjës së prodhimit të skrapit të telave dhe kabllove të riciklimit, të tilla si makina për heqjen e kabllove dhe granulator kabllor, linjat e prodhimit të riciklimit të motorëve të mbeturinave, Pajisjet e riciklimit të gomave/gomës së mbeturinave…
  Lexo më shumë
  WhatsApp Online Chat!