Rreth nesh - Henan Suyuan Lanning Co., Ltd
 • VENDNDODHJA
  Nr. 238 South Tongbai Road, District Zhongyuan, Zhengzhou, Kinë
 • NA TELENONI
  +86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9:00-18:00 (Ju lutemi na lini mesazhe në kohë jo pune)
 • 厂房图片1

  Henan Suyuan Lanning Technology Co, Ltd, si një nga ndërmarrjet kryesore kineze të kërkimit dhe prodhimit të teknologjisë së riciklimit të mbetjeve, me vendndodhje në Zhengzhou, ne kemi biznes në mbi 60 vende në mbarë botën.Ne jemi eksportuesi i famshëm i linjave të prodhimit të riciklimit të telit dhe kabllove të skrapit, si makina për heqjen e kabllove dhe granulator kabllor, linjat e prodhimit të riciklimit të motorëve të mbeturinave, Pajisjet e riciklimit të gomave/gomës, pajisjet e riciklimit të plastikës, pajisjet e riciklimit të radiatorëve të mbeturinave, pajisjet e qarkut për riciklimin e mbeturinave ,Pajisje për riciklimin e paketave të ilaçeve të mbeturinave, pajisje për riciklimin e zinxhirit të bakrit, makinë bakri, linja riciklimi kanaçe, linja riciklimi të mbetjeve të frigoriferit, linja prodhimi për riciklimin e radiatorëve të skrapit dhe linja të tjera prodhimi në shkallë të gjerë.Duke marrë konceptin e "risisë në shkencë dhe teknologji" dhe "mbrojtjen e mjedisit", ne i jemi përmbajtur gjithmonë këtij parimi dhe kemi mësuar koncepte të avancuara për t'iu përkushtuar projektimit, zhvillimit dhe prodhimit të pajisjeve më praktike dhe me kosto më efektive për mbrojtjen e mjedisit / riciklimin e mbetjeve. .

  Ne eksportojmë më shumë se 5000 komplete pajisje në baza vjetore.Rekrutoni aplikimin e teknologjisë së përparuar, zbatimin e menaxhimit të rreptë të cilësisë, shërbimin pas shitjes me cilësi të lartë, marketingun e produkteve në Rusi, Singapor, Malajzi, Tajlandë, Vietnam, Afrikën e Jugut etj. në më shumë se 60 vende.I favorizuar nga klientët brenda dhe jashtë vendit dhe një shkallë e lartë vlerësimi.

   

   


  WhatsApp Online Chat!