FAQs - Henan Suyuan Lanning Co, Ltd
 • LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • FAQ

  PYETJET MË TË SHPESHTA

  1.What është produkt orientimi i kompanisë suaj?

  Ne jemi të angazhuar në trajtimin e padëmshme, rimëkëmbjen dhe ripërdorimin e burimeve.

  2. Çfarë lloj i refuzojnë / mbeturinave mund të merren juaj pajisjet me?

  Shtrirja jonë i biznesit: kabllo mbeturinave, gomave mbeturinave, radiator mbeturinave, motor mbeturinave, mbeturinave CCL / PCB (circuit board), E-mbeturinave, mbeturinave paketën Al-plastike Mjekësisë, pajisje shtëpiake mbeturinave etj

  3.What lloj i materialeve mund të pajisjeve separat tuaj?

  ABS Mixed / PS, PMM / PC, PET / PVC, PP / PE, PA / ABS ndan;

  Alumin / plastik i ndarë;

  Gome / xhel Silica / ndan plastike;

  Metal / ndan Jometalet.

  4.What lloj metodë e pagesës ju pranoni?

  T / T ose pakthyeshëm L / C tek sytë.

  5.What është garanci produkti?

  5.100% krejt të re, kur të nisej nga fabrika. Ne garantojmë cilësinë e makinave (me përjashtim të pjesëve të veshur) për një vit nga data e fund gjykim të drejtuar nën drejtimin teknikut tonë.

  Duan të punojnë me ne?


  WhatsApp Online Chat !