• LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • Drip shishe silicë Gel -plastike gjykimit Pajisje

  Drip shishe silicë Gel -plastike gjykimit Pajisje

  Përshkrim i shkurtër:


  Detail Product

  video

  Produkt Tags

  xhel silicë -plastike pajisjet klasifikim

  Fusha e zbatimit:

  Ajo është përdorur kryesisht për klasifikim e xhel silicë, gome dhe plastike në plastike e fiksuar e pajisjeve elektrike shtëpiake të mbeturinave plastike, PP plastike dhe xhel silicë në shishe mjekësore infuzion dhe qese infuzion, jar bateri të mbeturinave dhe silicë xhel plug, plastike dhe xhel silicë në materiale të tjera elektrike grimcuar.

  veçori strukturore:

  1. sorting fizik, pa ndotje në mjedis; kosto të ulët të konsumit të pajisjeve të energjisë dhe funksionimin.

  2. Komponentët kryesore të pajisjeve janë të importuara, siguruar saktësinë dhe besueshmërinë e pajisjeve klasifikim; Kontrolli Pjesa PLC me ekran operativ manuale bën operacion të lehtë.

  3. Pjesa e brendshme e cila kontaktet me material miraton çelik inox dhe krom plating, e cila e rrit saktësinë klasifikim dhe zgjat jetën shërbimit të pajisjeve.

  4. Përdorimi i fërkime pasqyrë dhe kërcim teori, plastike, xhel silicë dhe gome janë të ndara me saktësi, dhe pastërtinë më të lartë klasifikim mund të arrijë më shumë se 99%.

  5. E pajisur me sistem rregullueshme automatike të ushqyerit, sistemi materiale heqjen, sistemi sorting, kthim automatik të materialeve dhe produkteve shkarkimi sistemit përfundimtar, bimore e tërë mund të operohet vetëm nga një person.

   

  model

  pushtet

  (kW)

  Prodhimit (KG / H)

  Sorting norma

  (%)

  Dimension i përgjithshëm

  (MM)

  peshë

  (KG)

  PSR-1250

  9.5

  600-1000

  99

  5580 * 2280 * 4250

  3500

  PSR-1800

  12.5

  800-1200

  99

  5580 * 3150 * 4250

  4800 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

   WhatsApp Online Chat !