• LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • Motor dërrmuese riciklimi PRODUCTON linjë

  Motor dërrmuese riciklimi PRODUCTON linjë

  Përshkrim i shkurtër:


  Detail Product

  video

  Produkt Tags

  Motor dërrmues riciklimit Linja Prodhimi
  Scope fuqi:
  Motor stator, Motor rotor, transformator të vogla, Valve, ujëmatësit, tunxh përzierje plastike, bakër tjera, hekur dhe përzierje plastike.
  Technology Hyrje:
  Motor shkatërrimtar linjë të prodhimit riciklimit është përdorur kryesisht për riciklimin hekurishte të bakri, hekuri dhe plastike. Ne të shtypur materiale të parë, dhe të ndarë bakër, hekur, plastike nëpërmjet sistemit magnetike dhe gravitetit ndarjes.

  Avantazhet:
  1. Pajisjet Layout është e arsyeshme, mund të trajtojë një shumëllojshmëri të materialeve, efikasitet të lartë ekonomik me kapacitet të madh.
  2. polic Hammer me shpejtësi të lartë, pjesa më e madhe e materialeve të lartë forcë mund të thyhet plotësisht dhe shpejt.
  3. aftësi të fortë të përpunimit, operacion të qëndrueshme
  4. shkalla e lartë e automatizimit, të ushqyerit uniform me koordinimin
  5. Blades janë bërë prej çeliku të veçantë mjet, e cila është më e qëndrueshme dhe i guximshëm
  ndarja 6. Multi-channel magnetike është përdorur për heqjen e sistemit hekurit, me efikasitet të lartë ndarje
  7. me sistemin e ftohjes, për t'u siguruar që pajisjet mund të përballojë operacion ngarkesë të lartë
  8. kontrollin efektiv të pluhurit, duke përdorur pluhur pajisje heqjen

   

  emër

  model

  pushtet

  (KW)

  kapacitet

  (kg / h)

  Fushëveprimi i zbatueshëm

  Motor statorit

  Motor Rotor

  Motor dërrmues Recycling

  Linja prodhimi

  DJ-650

  72

  800-1500

  φ≤100mm ,

  (H) ≤25mm

  φ≤40mm ,

  aks  φ≤10mm

  DJ-800

  92

  1000-2000

  φ≤150mm ,

  (H) ≤35mm

  φ≤60mm ,

  aks  φ≤15mm

  DJ-2000

  115

  1500-3000

  φ≤200mm ,

  (H) ≤ 50mm

  φ≤80mm ,

  aks  φ≤20mm

  DJ-5000

  350

  4000-6000

  φ≤260mm ,

  (H) ≤ 70mm

  φ≤100mm ,

  aks  φ≤25mm

  Para se & nbsp; Përpunimi:

  69cbeeebff96be50 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

   WhatsApp Online Chat !