• LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • Dëshira jonë
  Kush jemi ne

  RRETH INDUSTRY

  Henan Suyuan Lanning Teknologjia Co, Ltd, si një nga kineze kërkimore dhe prodhimin e pajisjeve të teknologjisë së riciklimit të mbeturinave ndërmarrjeve, e ndodhur në zhengzhouwe kryesore kemi të biznesit në të gjithë 60 vende të botës. Ne jemi eksportues i njohur i teli skrap dhe riciklimin kabllor linjës të prodhimit të tilla si makinë kabllo stripper dhe granulator kabllor, linjat e prodhimit motor riciklimin e mbeturinave, Tiro Mbeturina / gome Recycling Equipment ...
  Lexo më shumë
  WhatsApp Online Chat !