• LOKACIONI
  No.238 Jugut Tongbai Road, Zhongyuan District, Zhengzhou, China
 • NA TELEFONONI
  + 86-13526863785
 • KOHA
  Hënë-Premte: 9: 00 am-6: 12:00 (Ju lutemi të na lënë mesazhe në kohë nonworking)
 • Integruar-type Copper Wire Granulator

  Integruar-type Copper Wire Granulator

  Përshkrim i shkurtër:


  Detail Product

  video

  Produkt Tags

  Fusha e zbatimit:

  Dërrmues dhe ndan bakër dhe plastike të ndryshme të telave të mbeturinave / kabllo;

  Ndarja e bakër, hekur dhe alumini nga grimcuar Cu-Al radiator.

  veçori strukturore:

  strukturë të integruar, zonë të vogël zënë, lehtë për t'u përdorur dhe të lëvizë. Ajo mund të punon sa më shpejt që pushteti në në terren të sheshtë.

  Ajo miraton PLC qeveria e Kontrollit, të lehtë për të vepruar.

  Si një pjesë e rëndësishme e bakrit dhe ndan plastike, graviteti ndarës miraton rrjedhjen e ajrit proces pezullimi ndarës italiane, dhe frekuenca dridhje dhe materiale lundrues forcë furnizimit ajrit mund të rregullohen pikërisht në bazë të materialeve të ndryshme.

  Sistemi dërrmuese miraton SKD-11 aliazh prerjes mjet, ngurtësinë përpunimit të mund të arrijnë HR58. Ajo mund të sigurojë brisk dërrmuese një rezistencë të lartë-veshur si dhe një këmbëngulje të caktuar gjatë punimeve. Projektuar si splayed strukturë alternative prerje, e bën më të lehtë shkatërrimtar.

  Pajisjet e përdorura për dërrmuese tela elektrike miraton sistemin e ftohjes me ujë për të shmangur të nxehtit dhe shkrirja e materialit gjatë orëve të gjata të punës.

  Impianti i plotë është i mbyllur plotësisht, dhe të pajisur me kolektor avancuar impuls pluhur, mund të parandaluar ndotjen e mjedisit në mënyrë efektive.

  Shkalla Shërim bakri e kësaj pajisje arrin 99%, në qoftë se ju doni të klasifikim më tej, ndarës jonë elektrostatike mund të ndahen më tej.

  Specifikim:

  model Fuqia e Crusher
  (KW)
  Power of Air conveying
  (KW)
  Power of Air separating
  (KW)
  Power of Dust Collector
  (KW)
  kapacitet
  (KG/H)
  peshë
  (KG)
  Dimensioni i përgjithshëm (mm)
  CG400 15 / 0,75 + 2.2 0.75 100-150 1800 2000 * 1850 * 2600
  CG600 37 3 3.75 2.2 300-400 3500 4200 * 1900 * 3800

  2 (9)

  2 (10) • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !