• ЛОКАЦИЈА
  No.238 Јужна Tongbai патот, Zhongyuan округ, Женгжу, Кина
 • Јавете ни се
  + 86-13526863785
 • тајмингот
  Пон-Пет: 9: 00 am-6: 12:00 (Ве молиме да ни остават пораки на неработен време)
 • нашата желба
  Кои сме ние

  ЗА ИНДУСТРИЈА

  Хенан Suyuan Lanning технологија копродукции, Ltd, како еден од водечките кинески технологија за рециклирање на отпадот истражување и опрема за производство на претпријатијата, се наоѓа во zhengzhouwe имаат бизнис во целиот 60 земји низ целиот свет. Ние сме познати извозник на старо жица и кабел за рециклирање линија за производство, како што кабел стриптизета машина и кабловска гранулатор, производни линии рециклирање мотор со отпад, гуми отпад / рециклирање гумени опрема ...
  Прочитај повеќе
  WhatsApp Online Chat !